Kontakt

Find din forsikringstillidsmand

Forsikringstillidsmand

Vores forsikringstillidsmænd er et unikt korps af fritidssælgere, som står til rådighed for vores kunder.
 

På denne side kan du finde en liste over vores forsikringstillidsmænd

Vores forsikringstillidsmænd er altid klar til at hjælpe dig, hvis du skulle have spørgsmål til forsikringer eller vil købe nye.

Hvis du ikke ved, hvem din forsikringstillidsmand er, eller hvis du er ny kunde, kan du bestille et tilbud. Så vil vi sætte dig i kontakt med en af vores forsikringstillidsmænd

Bestil tilbud

Nordjylland

John Hintze john.hintze@tryg.dk 20229124
Poul Erik Rømer poul.romer@tryg.dk 40139125
Jens Chr. Kjærgaard jens.kjaergaard@tryg.dk 20289117
Jan Stark Hommelgaard jan.stark@tryg.dk 20289112
Per Grøn Madsen per.g.madsen@tryg.dk 21519128
Henrik Sand henrik.sand@tryg.dk 29315200
Per Thygesen per.thygesen@tryg.dk 41860654
Per Bjerre Thomsen per.bjerre@tryg.dk 51500875
Henrik Mathiasen henrik.mathiasen@tryg.dk 20289121
Poul Byskov poul.byskov@tryg.dk 20409237
Hans Kær hans.kaer@tryg.dk 20169120

Vestjylland

Carsten Falk carsten.falk@tryg.dk 20299311
Lars B. Thomsen lars.thomsen@tryg.dk 20439319
Kim Sloth Thomsen kim.thomsen@tryg.dk 20149429
Boy Handberg Hovedskov boy.hovedskov@tryg.dk 20289523
Harry Frede Muff harry.muff@tryg.dk 21353587
Claus Michaelsen claus.michaelsen@tryg.dk 20289307
Poul Frederiksen poul.frederiksen@tryg.dk 20169312
Jørgen Albertsen joergen.albertsen@tryg.dk 41862250
Heine Neigaard Larsen heine.larsen@tryg.dk 41862185
Heidi Kjær heidi.kjaer@tryg.dk 23349715
Poul Mygh poul.mygh@tryg.dk 41776822

Midtjylland

Ivan Johan Jensen ivan.johan.jensen@tryg.dk 40159213
Poul Borch poul.borch@tryg.dk 40289422
Niels Ketil Dahl niels.dahl@tryg.dk 20149428
Jens Hvid Kongaa jens.kongaa@tryg.dk 20239427
Elo Engkjær elo.engkjaer@tryg.dk 20169425
Claus Johansson Madsen claus.j.madsen@tryg.dk 20239418
Ulrik Hermann ulrik.hermann@tryg.dk 23209444
Søren Westendahl soeren.westendahl@tryg.dk 20239414
Michael Ditlev michael.ditlev@tryg.dk 20329415
Lone Bach Svendsen lone.svendsen@tryg.dk 20459533
Thomas Lech Pedersen thomas.lech@tryg.dk 20319424
Lars B. Spliid lars.spliid@tryg.dk 41862957

Fyn og Sønderjylland

Christian Christiansen christian.christiansen@tryg.dk 20169527
Christian Bruun christian.bruun@tryg.dk 20169530
Brian Zenker brian.zenker@tryg.dk 20129607
Max Hjelmdal Jensen max.jensen@tryg.dk 40149525
Flemming Drud Pedersen flemming.drud@tryg.dk 20449616
Henning Lind henning.lind@tryg.dk 20239614
Jørg Eichner Rasmussen jorg.rasmussen@tryg.dk 20169522
Michael Mollerup michael.rasmussen@tryg.dk 20169517
Rene D. Pedersen rene.pedersen@tryg.dk 20239615
Steen B. Jensen steen.jensen@tryg.dk 20149617

Sydsjælland

Claus Kjær Lauritsen claus.kjaer@tryg.dk 20129731
Dennis R. Hertz dennis.hertz@tryg.dk 20129732
Leif Eliassen leif.eliassen@tryg.dk 20169737
Frank Milton Andersen frank.andersen@tryg.dk 20129734
Henrik Gade henrik.gade@tryg.dk 20239725
Peter Steen Hansen peter.steen.hansen@tryg.dk 41776825
Solveig Lind solveig.lind@tryg.dk 23359071
Lars Sylvest lars.sylvest@tryg.dk 40239743

København Midt

Lene Meldhede lene.meldhede@tryg.dk 20259825
Hans Jørgen Lund hj.lund@tryg.dk 20129834
Erik O. Larsen erik.o.larsen@tryg.dk 20169858
Jens Lund Marxen jens.lund@tryg.dk 20229851
Torben Iversen torben.iversen@tryg.dk 20129867
Bodil Hvalsøe Simonsen bodil.simonsen@tryg.dk 20169868
Ghita Seier Petersen ghita.petersen@tryg.dk 20299866
Ren Due rene.due@tryg.dk 20169869
Lene Tornvig Christensen lene.tornvig@tryg.dk 30509884
Nick Bredholm nick.bredholm@tryg.dk 20239845
Allan V. Pedersen allan.pedersen@tryg.dk 41862812

København Nord

Hans Henrik Appel hans.appel@tryg.dk 20229817
Lars Almar Jensen lars.almar.jensen@tryg.dk 20149828
Malene Bigler malene.bigler@tryg.dk 20169839
Susanne B. Vedelsted susanne.vedelsted@tryg.dk 51329881
Rayan K. Khawaja rayan.khawaja@tryg.dk 20202611
Søren Hvilsom soeren.hvilsom@tryg.dk 20129863
Bo Fischer Hansen bo.hansen@tryg.dk 20149850
Klaus Jensen klaus.jensen@tryg.dk 20219861
Flemming E. Schwartz flemming.schwartz@tryg.dk 20169864
Arne Hansen arne.hansen@tryg.dk 20469879
Gitte Wøldike gitte.woeldike@tryg.dk 23212898
Jesper Bjarke Jensen jesper.bjarke@tryg.dk 41862533
Daniel Dreyer daniel.dreyer@tryg.dk 40109882